Najlepsze rozwiązania z

ace development

prętowa 19 A/B

To nasza kolejna inwestycja, planowane rozpoczęcie to listopad 2019, zakończenie październik 2020.

Powstaną tu cztery segmenty o powierzchni 156 metrów kwadratowych każdy. Segmenty z 4 sypialniami, łazienką i garderobą na górze zapewniają wygodne warunki mieszkaniowe dla dużej rodziny. Jest możliwość dodania drugiej łazienki, kosztem zmniejszenia lub likwidacji jednej sypialni.

Parter jest równie funkcjonalny. Duży salon z dużymi przeszkleniami na ogród zapewnia przyjemny relaks. 

Opcjonalnie można wydzielić gabinet, a także zmienić lokalizację kuchni z frontu budynku na łączoną z salonem. Wszystko to sprawia że jesteśmy w stanie tak zaaranżować powierzchnię aby spełnić wymagania klienta.

Wybudujemy Ci twój

wymarzony Dom

CO NAS WYRÓŻNIA
POCZUCIE KOMFORTU

Miejsce, w którym mieszkamy ma ogromne znaczenie dla poczucia życiowego komfortu

Doświadczenie

Pomaga nam w tym nasze dotychczasowe doświadczenie oraz otwartość na innowacyjne, udoskonalone rozwiązania.

Dogodne położenie

Nasze obecne inwestycje realizowane są w zielonym Wilanowie. Miejsce cechuje się ciszą i dużą ilości zieleni. Luźna, nowa zabudowa dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego miejsca.

3 kilometry stąd budowana jest obwodnica Warszawy. Zapewni to dobry dojazd a jednocześnie odległość gwarantuje nam ciszę i spokój w domu.

Działki

Segmenty na dużych działkach

To co wyróżnia naszą ofertę to większa niż zazwyczaj szerokość segmentu – 8 metrów co przekłada się na bardzo duże działki. Segmenty narożne mają około 500 metrów kwadratowych działki a środkowe  około 300 metrów kwadratowych.